„Dzisiaj na naszym blogu gości artykuł prosto z portalu ślubnego Wesele z klasą…”.

Marzec 26, 2020     / / / / /

www.weselezklasa.pl

Filmowe podziękowania dla rodziców – radość i wzruszenie gwarantowane!

Podziękowania składane rodzicom to z pewnością jeden z najbardziej wzruszających momentów w dniu ślubu – zaraz obok przysięgi małżeńskiej czy pierwszego tańca. Co zrobić, aby ta niezwykła chwila została szczególnie zapamiętana przez rodziców, ale także zebranych na weselu gości? Oczywiście przygotować oryginalne podziękowania. A jak wzruszać, to tylko wyjątkowym filmem!

Podziękowania dla rodziców w formie multimedialnej to prezent, na który pary młode decydują się coraz częściej. Profile fotografów i filmowców w mediach społecznościowych uginają się od inspiracji, na których narzeczeni mogą wzorować się, tworząc wyjątkowy film z podziękowaniami.

Czy zawsze warto powielać gotowy schemat, czy może spróbować stworzyć od podstaw scenariusz własnego klipu? Wszystko zależy od waszej wizji i pomysłowości. Ważne, aby fotograf, przygotowując dla was film, wiedział co dokładnie chcecie w nim przekazać. Czy zależy wam na stworzeniu wzruszających podziękowań czy przestawieniu wyrazów wdzięczności z nutką humoru i zabawy.

Jak przygotować wyjątkowe podziękowania dla rodziców?

Film, który stworzycie dla swoich rodziców, może być wykonany w różnej stylistyce. Macie w domu album z waszymi zdjęciami z dzieciństwa? Koniecznie wykorzystajcie je w filmie!
Fotografie sprzed lat z pewnością rozczulą rodziców, którzy z sentymentem będą wracać do chwil, gdy stawialiście pierwsze kroki, bawiliście się w przedszkolu, braliście udział w balach przebierańców i zawodach sportowych. W klipie z podziękowaniami możecie także wykorzystać wyjątkowe nagrania wideo pochodzące z czasów, gdy byliście mali. Takie przeplatanie współczesnych kadrów z tymi z lat waszego dzieciństwa, to doskonały pomysł na zrealizowanie wzruszającego materiału dla bliskich.

Jeśli nie posiadacie zdjęć lub nagrań wideo, możecie również ciekawie zaplanować klip dla rodziców. Nagranie przygotowane w uwielbianych przez was miejscach z planszami, na których zamieścicie informacje za co dziękujecie mamie i tacie, z pewnością wywoła ogrom pozytywnych emocji i wzruszeń. Jeśli posiadacie talent wokalny, zdecydujcie się na utwór, który sami wykonacie. Możecie zaśpiewać lub zagrać ulubioną piosenkę rodziców albo napisać własny kawałek z podziękowaniami. Jak widzicie, możliwości jest naprawdę sporo.

O czym jeszcze powinniście pamiętać? Przede wszystkim sprawdźcie, czy sala lub restauracja, w której odbywa się wasze wesele, umożliwi wyświetlenie filmu. Przekażcie materiał zaufanej osobie, najlepiej jednemu ze świadków, który zajmie się kwestią techniczną, dotyczącą filmowego pokazu w trakcie przyjęcia. Oficjalny moment podziękowań dla rodziców, który z pewnością już dawno zaplanowaliście w weselnym harmonogramie, to świetny czas, aby wszyscy zobaczyli niesamowity materiał, jaki stworzyliście na tę okazję. Nie zapomnijcie także, aby wręczyć rodzicom klip na płycie, do której będą mogli jeszcze długo po zakończeniu wesela wracać z uśmiechem i nostalgią.

Ważne jest także to, aby odpowiednio wcześnie rozpocząć przygotowywanie teledysku z podziękowaniami. Stworzenie scenariusza, wykonanie nagrań i montaż – to wszystko wymaga czasu. Dlatego, jeśli planujecie realizację filmu w sezonie weselnym, musicie liczyć się z tym, że z powodu dużej ilości weselnych zleceń, jaką w tym okresie posiadają usługodawcy, powstanie waszego klipu może się nieco wydłużyć. Bezpieczniej będzie, jeśli za filmową niespodziankę dla rodziców zabierzecie się z większym wyprzedzeniem.

www.weselezklasa.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress